Tuesday, January 31, 2012

YAZ GELSİN ARTIKKKKK

herkese merhabalar... Bu soğuk karlı bir Ocak gününde evimden çıkamayıp işe gidemediğimden bloguma yazmaya karar verdim.. Istanbul içine uzak olan evimden ne yazıkki sabah saatlerinde çıkış yapamadım, onu bırak siteden bile adım atmak neredeyse imkansız :( Tamam kar güzeldir iyidir hoştur ama çalışanların birçoğu en az benim kadar lanet okumuştur bu havaya.. oldu bitti ne yağmuru severim nede kar'ı! hatta Kıştan bile nefret ederim... Annemden aldım sanırım bu özelliğimi oda benim gibi kış geldi bir aylanmalar bir vah vahlamalar ikimizde tam anlamıyla nefret ediyoruz.... Tabii bu durumda kendimi motive ettiğim tek şey yaz koleksiyonlarına bakıp içimi ısıtmak oluyor:)

Geçen haftalarda şirketimize Guess markasının tasarımcıları geldi gelecek sezon olacak olan koleksiyonlardan renklerden kumaşlardan konuşuldu edildi ve sonuç sanırsam olumlu olacak gibi görünüyor:)

Şimdi sizlerle bu soğuk ocak ayında Guess by Marciano SS12 advert resimlerini paylaşmak istiyorum... Benim gibi kışı sevmeyenlerin umarım kalpleri birazcıkta olsun ısnır:)


No comments:

Post a Comment